W celu zapewnienia Państwu jak najlepszy rozwiązań współpracujemy z wieloma sprawdzonymi dostawcami i producentami, zarówno materiałów wykończeniowych, wyposażenia i systemów. 

Filtry do wody

Kuna System to pasjonaci w dziedzinie wody i powietrza.

Od ponad 20 lat doradzają klientom indywidualnym oraz firmom, jak dostarczać wodę najwyższej jakości uwalniając świat od plastiku.

Obsługują klientów w całej Polsce oraz kilku krajach Europy i Rosji. Dzięki ich działaniom co roku do przyrody nie trafia ponad 9.000.000 plastikowych butelek.

Korzystając z oferty Kuna System masz pewność, że w Twoim domu, firmie czy restauracji popłynie krystalicznie czysta i zdrowa woda z minerałami.

Filtry do wody

Kuna System to pasjonaci w dziedzinie wody i powietrza.

Oświetlenie

Firma ILLUMINOTTI LIGHTING zajmuje się produkcją, doradztwem, dystrybucją oraz sprzedażą oświetlenia.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania oświetleniowe dla obiektów komercyjnych, jak i klientów indywidualnych. Doradzamy i przygotowujemy projekty „szyte na miarę” według indywidualnych potrzeb Klientów.

10 letnie doświadczenie, znajomość rynku i dostęp do najnowszych technologii pozwalają nam oferować atrakcyjne cenowo, najlepsze w swojej klasie rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się oprawy wykonywane na zamówienie oraz produkty wiodących producentów przygotowane dokładnie według indywidualnych potrzeb.

Oświetlenie

Firma ILLUMINOTTI LIGHTING zajmuje się produkcją, doradztwem, dystrybucją oraz sprzedażą oświetlenia.

Podłogi drewniane i drzwi

Firma Bestfloors zajmuje się sprzedażą i montażem podłóg/tarasów drewnianych.

Parkiety, deski podłogowe. W ofercie posiadamy też drzwi wewnętrzne firmy Ronkowski,

a także tak popularne marki jak Porta czy DRE.

Podłogi drewniane i drzwi

Firma Bestfloors zajmuje się sprzedażą i montażem podłóg/tarasów drewnianych.

Parkiety, deski podłogowe. W ofercie posiadamy też drzwi wewnętrzne firmy Ronkowski, a także tak popularne marki jak Porta czy DRE.

Współczesny fresk

Ornante przywraca malarstwu klasycystycznemu świetność. Dzięki oferowanej unikalnej, objętej prawem patentowym technologii możemy ręcznie wyprodukować dla Ciebie dowolny fresk. Koncepcja fresku pozwala na zabawę fakturą i kusi możliwymi zastosowaniami – w domu, na balkonie czy tarasie, w kuchni, łazience lub na elewacji. 

Wyjątkowość tego produktu pozwala na uzewnętrznienie każdego skrycie chowanego pomysłu, bez ograniczeń do wzorców narzucanych masową produkcją. Każdy metr rękodzieła jest gwarancją wysokiej jakości i pasji, by pozwolić ścianom mówić same za siebie.

Współczesny fresk

Ornante przywraca malarstwu klasycystycznemu świetność. Dzięki oferowanej unikalnej, objętej prawem patentowym technologii możemy ręcznie wyprodukować dla Ciebie dowolny fresk. 

Jesteśmy otwarci na nawiązywanie współpracy z producentami, salonami z wyposażeniem wnętrz czy materiałami wykończeniowymi oraz inwestorami.  Również zapraszamy architektów oraz pracownie architektoniczne, które poszukują do współpracy firm wykonujących projekty wnętrz. 

Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia się na spotkanie w celu omówienia szczegółów. Zapytania prosimy kierować na mail: biuro.studio98@gmail.com bądź telefonicznie +48 601 924 085