Jesteś inwestorem lub deweloperem? Zapraszamy do skorzystania z oferty projektów wnętrz pod nieruchomości inwestycyjne. Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje indywidualnego projektu lub wyboru jednego z gotowych projektów.

Współpracujemy z biurami nieruchomości, firmą zajmująca się wykończeniem pod klucz oraz salonami z materiałami wykończeniowymi i wyposażeniem. Przygotowujemy projekty inwestycyjne oraz wspólnie zajmiemy się znalezieniem inwestycji, pomożemy przy wyborze kredytu, możemy podzielić mieszkanie na 2 lub 3 mniejsze, przygotujemy projekt aranżacji, wykończymy pod klucz, wyposażymy i przygotujemy pod dalszą sprzedaż lub najem (home staging i profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez fotografa wnętrz). Wszystko to stanowi znaczącą oszczędność czasu i pieniędzy.

Na czym polega projektowanie wnętrz komercyjnych?

Jest to obszar architektury wnętrz, których bezpośrednio przekłada się na zyski zadowolenie klientów. Dotyczy to główne firm, dla których wykonywane jest m.in. projektowanie wnętrz hoteli oraz innych przestrzeni komercyjnych i znacząco różni się od przygotowywania projektu domu dla osoby prywatnej. Tutaj ważne jest uwzględnienie wszystkich wymagań zawartych w specyfikacji budynku oraz spełnienie niezbędnych założeń. Tylko wtedy projekty inwestycyjne są inwestycją, która zaprocentuje.

Oferta idealna pod

01

Flipy

02

Najem krótkoterminowy

03

Najem
Długoterminowy

04

Domy i mieszkania
pokazowe

projekty inwestycyjne

Projekt indywidualny

Niebanalne aranżację przygotowane specjalnie pod Twoją inwestycję

Gotowy projekt

Wybierz jeden z gotowych projektów i odbierz go za 3 dni
projektowanie wnętrz komercyjnych

Wybierając Nasze usługi zyskają Państwo:

Czas i spokój

Zysk i wolność finansową

Zwiększenie wartości nieruchomości

Więcej klientów