Projekt wnętrz domu we Wrocławiu
Projekt wnętrz domu we Wrocławiu o łącznej powierzchni użytkowej 100m2.  Projekt obejmował stworzenie komfortowej przestrzeni dla 4-osobowej rodziny oraz dostosowanie do systemu inteligentnego domu.

Otwarta przestrzeń dla rodziny

Projekt wnętrz domu szeregowego na Wrocławskich krzykach to innowacyjna przestrzeń, w której zastosowano technologię aby ułatwić codzienne czynności jego mieszkańcom. Cały dom dzieli się na 3 kondygnacje. Na parterze znajduję się strefa dzienna, jest to otwarta przestrzeń łącząca funkcje salonu – miejsca wypoczynku, jadalni – miejsce spożywania posiłków oraz kuchni – przygotowywanie posiłków. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni każda ze stref jest funkcjonalna i tworzy spójną całość, idealne pomieszczenie do rodzinnych spotkań. 

Stylistyka wnętrz to połączenie stylu nowoczesnego ze skandynawskim. W projekcie wnętrz domu we Wrocławiu takie elementy jak dębowe drewno, odcienie bieli, beży i ciepłych szarości sprawia, że pomieszczenia są przytulne i zachęcają do relaksu. 

Łazienka w drewnie z betonem.
Projekt wnętrz domu we Wrocławiu
Projekt wnętrz domu we Wrocławiu
Projekt wnętrz domu we Wrocławiu
Projekt sypialni na poddaszu.
Projekt sypialni na poddaszu z wnęką.

Zainteresował Cię projekt wnętrz domu we Wrocławiu? Jeśli chciałbyś abyśmy wykonali dla Ciebie projekt w tej stylistyce lub o podobnym układzie skontaktuj się z nami poprzez formularz wiadomości, na stronie Kontakt

Lub zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dogodne dla Ciebie rozwiązanie. Wszystkie informację ile kosztuje projekt wnętrza oraz jak wygląda projekt znajdzie w zakładce Oferta