Wnętrza domu dla rodziny z turkusem

Nowoczesne wnętrza domu z turkusem zlokalizowanego na obrzeżach Wrocławia. Dom przeznaczony jest dla rodziny z trójką małych dzieci, dlatego inwestorom zależało na dużej otwartej przestrzeni. W projekcie nie mogło zabraknąć dużego stołu jadalnianego dla 8 osób oraz narożnika z fotelem, w którym będą mogli spędzać większość rodzinnego czasu. Dopełnieniem nowoczesne wnętrza domu z turkusem jest ściana z kominkiem oraz telewizorem. 

Ciekawym elementem projektu są schody na konstrukcji metalowej i otwartymi, drewnianymi stopniami. Elementy metalowe pojawiają się również przy kszesłach, stole jadalnianym, czy jako elementy dodatkowe, jak uchwyty na ręczniki w łazience. 

Projekt obejmuje aranżacje nowoczesnych wnętrz salonu z kominkiem i jadalnią, przedpokoju ze schodami i trzech łazienek: wc na parterze, dużej łazienki z wanną i prysznicem na parterze domu oraz łazienki na piętrze, również z wanną. 

Lokalizacja: Wrocław | Powierzchnia: 190m2 | Typ: dom jednorodzinny | Użytkownicy: rodzina z trójką dzieci |  Styl Nowoczesny

 

Zainteresowały Cię projekty wnętrz Wrocław? Oraz podobają Ci się nowoczesne wnętrza domu z turkusem? Jeśli chciałbyś abyśmy wykonali dla Ciebie aranżacje nowoczesnych wnętrz skontaktuj się z nami poprzez formularz wiadomości, na stronie „Kontakt

Lub zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dogodne dla Ciebie rozwiązanie. Wszystkie informację ile kosztuje projekt wnętrza oraz jak wygląda projekt znajdzie w zakładce „Oferta„.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi projektami wnętrz mieszkalnych.  Oraz do obserwowania nas na facebooku i instagramie.