Nowoczesne biuro we Wrocławiu - gabinet prezesa

Projekt nowoczesnego biura dla firmy technologicznej mieszczący się w centrum Wrocławia. Indywidualny charakter wnętrza podkreślają akcenty koloru morskiego, które nawiązują do palety barw identyfikacji wizualnej firmy. Projekt powstał we współpracy z Joanną Jankowską Studio BOMBE www.studiobombe.com 

Niewielkie, ale funkcjonalne biuro

Stosunkowo niewielkie biuro mieści wszystkie potrzebne funkcje do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Znajdują się w nim: osobne biuro dla prezesa oraz otwarta przestrzeń do pracy indywidualnej. Również nie mogło zabraknąć sali konferencyjnej, która łączy funkcje sali do wspólnej pracy. Kuchnia ze stołem oraz dodatkowymi biurkami dla pracowników tymczasowych. Dodatkowo na planie zostały rozmieszczone dwa pomieszczenia do pracy dla dwóch innych firm.

Siedziba mieści się w bardziej rozpoznawalnym budynku w centrum Wrocławiu – przy placu Bema. Usytuowanie okien lokalu skierowane jest zarówno na ulicę, przejście oraz na dziedziniec. Do wnętrza dociera stosunkowo niewielka ilość światła. Dlatego zastosowanie przeszkleń zamiast tradycyjny ścianek otwiera przestrzeń, w której nawet najmniejszy promień słońca jest istotny. 

 

Wnętrza z akcentem koloru morskiego

Całe wnętrze ma być miejscem do produktywnej pracy, ale również ma stanowić wizytówkę firmy. Projekt biura jest nowoczesny, głównie przeważają w nim odcienie szarości, czerń i biel. Akcentem, który nie tylko ożywia wnętrze, ale też nawiązuje do palety barw firmy jest morski kolor.  Pojawia się zarówno na panelach wygłuszających, czy elementach tapicerowanych mebli. Dodatkowo elementem ocieplającym pomieszczenia jest zastosowane drewno. 
 
Ciekawym rozwiązaniem jest wybór ciemnego sufitu kasetonowego. Tego typu sufity są najczęściej wybierane w biurach, natomiast w kolorze antracytu nadaje mu indywidualnego charakteru. 
Projekt nowoczesnego biura z akcentem koloru morskiego 1
Łazienka w biurze z drewnem i płytkami heksagonalnymi
Nowoczesne biuro we Wrocławiu - kuchnia ze stołem 2
Projekt nowoczesnego biura z akcentem koloru morskiego - open space
Nowoczesne biuro we Wrocławiu - sala konferencyjna
Nowoczesne biuro we Wrocławiu - gabinet prezesa 2
Projekt nowoczesnego biura z akcentem koloru morskiego 3

Zainteresował Cię ten projekt? Jeśli chciałbyś abyśmy wykonali dla Ciebie projekt biura skontaktuj się z nami poprzez formularz wiadomości, na stronie „Kontakt

Lub zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dogodne dla Ciebie rozwiązanie. Wszystkie informację znajdują się w zakładce „Oferta„.