Kuchnia i łazienki w stylu rustykalnym
Kuchnia i łazienki w stylu rustykalnym to połączenie naturalnych materiałów, kamienia oraz drewna w ciepłej i jasnej kolorystyce. Aranżacja obejmuje dużą kuchnię w kształcie litery U, małą łazienkę na parterze oraz łazienkę na piętrze ze skosami.  

Projekt kuchni i łazienek

Aranżowane wnętrza znajdują się w domu jednorodzinnym poza miastem. Lokalizacja oraz preferencje estetyczne inwestorów wskazały drogę w projekcie. Główną inspiracją był styl rustykalny z elementami nowoczesności. Przede wszystkich inwestorom zależało na ciepłej i jasnej palecie barwnej, unikając szarości. Dlatego w projekcie pojawia się wiele naturalnego drewna, jasnych płytek oraz przypominających kamień,

Kuchnia

Duża kuchnia w kształcie litery U jest otwarta na salon. Białe fronty i drewniany blat dopełniają półeczki z niepoddanego obróbce drewna oraz kolorowe płytki w stylu marokańskim. Przez okno kuchenne oraz przeszklenia w salonie wpada dużo naturalnego światła dodatkowo rozjaśniając całą przestrzeń. Rustykalnego klimatu nadaje ozdobna belka oddzielająca przestrzeń kuchni i salonu oraz drewniane drzwi przesuwne. 

 

Kuchnia w stylu rustykalnym z białymi frontami i drewnianym blatem
Kuchnia i łazienki w stylu rustykalnym
Kuchnia w stylu rustykalnym z białymi frontami i drewnianym blatem
Kuchnia w stylu rustykalnym z białymi frontami i drewnianym blatem
Mniejsza łazienka na parterze

Niewielka łazienka na niższej kondygnacji jest utrzymana w jasnej kolorystyce. Duże, białe płytki z fugą w beżowym odcieniu i płytki heksagonalne nad umywalką nadają ciekawego akcentu. Ponadto, w łazience mieści się lustro na zamówienie z drewnianą ramą oraz niewielka szafeczka umywalkowa z wycięciem na ręcznik. Nad lustrem wisi na drewnianym kołku żarówka. Oczywiście nie mogła zabraknąć w niej również wanny oraz miski wc wraz z bidetką i grzejnikiem drabinkowym.

Duża łazienka na piętrze ze skosami

Przestrzeń dużej łazienki zaaranżowaliśmy w tej samej palecie barwnej, lecz z większą ilością elementów drewnianych. Głównym punktem jest prostokątna umywalka nablatowa z drewnianą szafką oraz zawieszone nad nią lustro większe niż w łazience dolnej. Zwieńczeniem ściany z umywalką jest mozaika z kamienia naturalnego oraz zawieszone po lewej stronie żarówki. 

W łazience znajduję się również prysznic walk-in, którego strefę wyznaczają płytki drewnopodobne. Dodatkowo w zabudowie kolumny prysznicowej umieściliśmy 3 półeczki na kosmetyki. Zaraz przy wyjściu spod prysznica jest grzejnik drabinkowy, który pomieści ręczniki dla mieszkańców. Na przeciwległej ścianie od umywalki znajduję się miska wc ze stelażem podtynkowym i bidetką. Również w tym przypadku granicę wyznaczają płytki imitujące drewno. Po prawej umieściliśmy pralkę i suszarkę, które obudowaliśmy blatem drewnianym. Ponadto, na przeciw drzwi wejściowych do łazienki umieściliśmy szafkę gospodarczą.

 

Kuchnia i łazienki w stylu rustykalnym
Łazienka na górze ze skosami z drewnem
Łazienka na górze ze skosami z drewnem
Kuchnia i łazienki w stylu rustykalnym -Łazienka na dole z płytkami heksagonalnymi i drewnianym lustrem
Łazienka na dole z wanną z jasnymi płytkami

Zainteresowały Cię eklektyczne wnętrza projektu domu One House? Jeśli chciałbyś abyśmy wykonali dla Ciebie projekt w tej stylistyce lub o podobnym układzie skontaktuj się z nami poprzez formularz wiadomości, na stronie „Kontakt

Lub zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dogodne dla Ciebie rozwiązanie. Wszystkie informację ile kosztuje projekt wnętrza oraz jak wygląda projekt znajdzie w zakładce „Oferta„.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi projektami wnętrz mieszkalnych.  Oraz do obserwowania nas na facebooku i instagramie.